Připravte se na období jarních respiračních onemocnění a alergií už nyní

Připravte se na období jarních respiračních onemocnění a alergií už nyní

Připravte se na období jarních respirací a alergií už nyní.

Máte dítě, které se s příchodem jara začne potýkat s alergiemi nebo virózami? Rozhodně nic nepodceňujte a vyhledejte pomoc lékaře, aby se z běžné nemoci nestalo chronické akutní onemocnění, které by mohlo v konečném důsledku vyústit v onemocnění závažnější. 

Sezonní respirační onemocnění se blíží. Způsobují je jak viry, tak nastupující alergeny. V jarním období jsou to většinou alergie na pyly.

 

Pomoc hledejte u odborníků, v Olivovně vám umíme pomoci.

V naší léčebně přijímáme také děti s respiračními nemocemi, a to ve věku od 1 do 18 let. Dětský pneumolog při příjezdu nastaví individuální léčebný plán podle aktuálního zdravotního stavu dítěte a rozepíše léčbu a procedury, které jsou součástí zpravidla 5 týdenního pobytu. Komplexní terapie je provázána s fyzioterapeutickou péčí, klimatoterapií a vyváženým jídelníčkem.

Z dlouhodobého hlediska může léčebný pobyt u nás významně přispět ke snížení nemocnosti a celkovému zlepšení zdravotního stavu. V důsledku toho dojde  i ke snížení medikace, což představuje pro dětský organismus nemalou úlevu.

 

Právě jsme vypsali termíny pobytů pro rok 2021.

Pokud patříte mezi rodiče dětí, kteří s nástupem jara spíše než těšení se z probouzející přírody řeší nastupující zdravotní potíže svých dětí, jsme tu pro vás.

Vypsali jsme již termíny pobytů pro rok 2021, tentokráte s možností rezervace

Léčebné pobyty neplatíte. Hradí je příslušná zdravotní pojišťovna, a to jak dětem, tak vám jako dospělému doprovodu dítěte do 6 let.