Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu! 

Naším nejdůležitějším cílem je spokojenost našich malých klientů. Proto hledáme týmové hráče, kteří milují děti a zapálené nadšence, kteří se chtějí realizovat a mají rádi výzvy.

Rozvíjíme se a máme vizi, která má smysl.

Jestli zrovna momentálně není v našem portfoliu pozice, která by se vám líbila, pošlete nám i tak životopis na email: personal@olivovna.cz, a možná společně najdeme místo, které vám u nás bude sedět.

Lékař / lékařka

Lékař / lékařka

Olivova dětská léčebna v Říčanech u Prahy přijme pediatra, který, spolu s naším zapáleným týmem, bude chtít pokračovat ve smysluplné práci manželů Olivových.

Více informací

Všeobecná zdravotní sestra

Všeobecná zdravotní sestra

Přijmeme zdravotní sestru, která kromě své práce miluje také děti a má srdce na správném místě. Jsme parta nadšenců, kteří si dali nelehký úkol. Pomáhat dětem, které to potřebují. Dětem, které se u nás léčí s respiračními chorobami, s pohybovým ústrojím a obezitou.

Více informací

Fyzioterapeut / fyzioterapeutka

Fyzioterapeut / fyzioterapeutka

Olivova dětská léčebna přijme do svého týmu fyzioterapeuta/ku. Baví vás práce s dětmi a rádi byste pracovali v prostředí, které dává smysl? Chcete se dále rozvíjet a vaše práce je pro vás koníčkem? Chcete být součástí přátelského týmu? Pak budeme rádi, když se nám ozvete.

Více informací