Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu! 

Naším nejdůležitějším cílem je spokojenost našich malých klientů. Proto hledáme týmové hráče, kteří milují děti a zapálené nadšence, kteří se chtějí realizovat a mají rádi výzvy.

Rozvíjíme se a máme vizi, která má smysl.

Jestli zrovna momentálně není v našem portfoliu pozice, která by se vám líbila, pošlete nám i tak životopis na email: personal@olivovna.cz, a možná společně najdeme místo, které vám u nás bude sedět.

Lékař / lékařka

Lékař / lékařka

Olivova dětská léčebna v Říčanech u Prahy přijme pediatra, který, spolu s naším zapáleným týmem, bude chtít pokračovat ve smysluplné práci manželů Olivových.

Více informací

Zdravotní sestra

Zdravotní sestra

Pojďte pečovat o děti k nám! Hledáme zdravotní sestru, která kromě svého povolání miluje také děti. Zapojte se do našeho týmu, který má neskromný cíl. Pomoci dětem, které v životě zatím neměly takové štěstí.

Více informací

Fyzioterapeut / fyzioterapeutka

Fyzioterapeut / fyzioterapeutka

Olivova dětská léčebna přijme do svého týmu fyzioterapeuta/ku. Baví vás práce s dětmi a rádi byste pracovali v prostředí, které dává smysl? Chcete se dále rozvíjet a vaše práce je pro vás koníčkem? Chcete být součástí přátelského týmu? Pak budeme rádi, když se nám ozvete.

Více informací