Příběh a cesta Gabriely

Příběh a cesta Gabriely

Tento příběh nám poskytla skvělá Gabriela.

Děkujeme Gábi a přejeme Ti jen to nejlepší v životě.

 

"V roce 2017 mi bylo 15 let, na svých 161 cm jsem měla trochu víc kilo, spolužáci se mi často vysmívali a kluci mne odmítali, vždy jsem pak plakala. Má doktorka po domluvě s mou matkou mi dala doporučení do Olivovny na letní prázdniny. Jako dítě jsem vždy ráda jedla. Milovala jsem jídlo a to se nezměnilo. Stále si jídlo užívám a miluju zkoušení nových věcí.

Olivovna mi obrátila život vzhůru nohama. Nebyla jsem sportovní typ, vždy jsem si vymýšlela výmluvy, abych se vyhnula tělesné výchově. V Olivovně jsme místo cvičení občas tančili a to bylo to, co mi pomohlo najít můj pohyb. Tanec se stal mou vášní a v mé cestě mi hodně pomohl, tančím dodnes.   

Svůj druhý rok v Olivovně jsem absolvovala dobrovolně, našla jsem si tam spoustu přátel a milovala naši vychovatelku Moniku. Jsou to krásné vzpomínky, tolik nových a zajímavých aktivit jsem v Olivovně objevila.  

Momentálně mi je 22 a cítím se nejlépe ve svém životě. Studuji na univerzitě, účastním se tanečních soutěží, cestuji a mám ty nejlepší kamarády, kteří se mnou ušli celou tu cestu a jsou se mnou dodnes.

Tímto děkuji celé Olivovně, Monice a také milované Arletě, že mi pomohly touto těžkou cestou projít."