Maty

Maty

Maty nám poskytl následující příběh, který také zaslouží zveřejnit, protože si to jak on, tak jeho rodina zaslouží.

"V roce 2021, po 2 letech Covidu, jsem se cítil až moc tlustý. Vadilo mi to hlavně v basketu. Běhal jsem pomaleji, hůře se mi dýchalo a měl jsem nízký výskok. Nejvíce mi vadily průpovídky protihráčů, někdy až hodně zlé, když jsem jim sázel koše. Nejvíce jsem se styděl za svou váhu, když jsem byl na sportovní prohlídce. To mě donutilo zhubnout, jinak bych nemohl hrát.

V roce 2021, to bylo na jaře, jsem po měsíčním pobytu v Olivovně zhubl 6,3 kg.

Nejdříve jsem se do Olivovny bál, ale bylo to tam úplně super. Začátek byl těžší, ale když jsem se seznámil s každým a zapomněl na rodiče, cítil jsem se tam hrozně dobře.

Když jsem se vrátil domů, snažil jsem se hodně sportovat, abych nabral svaly, protože jsem se i chtěl líbit holkám. Už za další 1 měsíc na kontrole u výživové poradkyně  jsem měl váhu o další 2 kg méně a nabral jsem 20 dkg svalů.

V roce 2022 jsem byl rád, že jsem ještě mohl do Olivovny, protože mě trápily bolesti kyčlí z růstu a mírné nadváhy. Po pobytu jsem zhubl  5,1 kg.

Při kontrole u výživové poradkyně v září 2022 jsem se dozvěděl z měření, že jsem od  4/2021 nabral 7,8 kg svalů a odboural 17,3 kg tuku. Proto doporučuji být stále pod kontrolou u výživové poradkyně p. Tiché. Měření  bylo pro mě hrozně motivující a zapojil se i můj starší bratr."

 

Maty my Ti můžeme jenom pogratulovat, zatleskat a vytrvej.

Děkujeme celé rodině Matyho.