Darina

Darina

Ahoj,

jmenuji se Darina a je mi 13 let. V Olivovně jsem byla prvně v roce 2021 v květnu a podruhé únor 2022. 
Do Olivovny jsem se dostala po konzultaci s maminkou a panem doktorem, poslali jsme žádost na pojišťovnu, kterou mi schválili cca do týdne, pak už šlo vše rychle, vybrali jsme termín, kdy nastoupím a já se začala pomalu těšit a připravovat.


Odjezd do léčebny nebyl úplně jednoduchý, byla jsem plná otázek.

  • Co mě čeká?
  • Jaké to tam bude?
  • Najdu si kamarády?
  • Nebudu mít hlad?
  • Bude se mi stýskat po rodině?

Představa 31 dní někde v neznámu mě nenechávala úplně chladnou. Na druhou stranu mě hnala chuť zhubnout a vypadat lépe, jelikož jsem při distanční výuce přibrala na 70 kg.
Všechny mé obavy opadly po příjezdu do léčebny, hned jsem si padla do oka se spolubydlící Natálkou, celý pobyt byl úplně super a do konce jsem si v Olivovně našla první lásku Matěje!!!!


Za první pobyt jsem zhubla 4,6 kg, už když jsem odjížděla jsem věděla, že se budu chtít vrátit. Postupně jsem doma zhubla za 8 měsíců dalších 5 kg.
Druhý pobyt byl jasnou volbou a odjela jsem hned na druhý turnus, letošním pobytem jsem se spíše promarodila a byla téměř celý na izolaci, neměla jsem možnost se účastnit všech pohybových aktivit a procedur, ale i tak jsem si to užila a našla nové kamarády a zhubla jsem necelé 3 kg.


Z původních 70 kg mám teď 55 kg a stále se snažím dodržovat režim, který jsem se naučila u vás .
Hraji závodně volejbal, chodím do bazénu, běhám doma na páse a dokonce jsem byla před pár dny vybraná do týmu, abych reprezentovala naši školu v Německu ve vybíjené. Kdybych nebyla v Olivovně a nenaučila se jak mám jíst a hýbat se, asi bych nikdy nedosáhla toho všeho pozitivního, co mě v životě od prvního pobytu potkalo . Doporučuji pobyt úplně každému .
Už teď vím, že pokud mi to pojišťovna dovolí, pojedu příští rok znovu.