Poděkování společnosti Bernard

Podpora léčby dětí v Olivovně
Olivovna získala finanční částku ve výši 4 920 Kč na pořízení pneumotachografu
Olivovna v Říčanech poskytuje léčebně rehabilitační a následnou péči dětem od jednoho roku do osmnácti let a nesporně patří k nejdůležitějším zařízení svého typu v České republice. Specializuje se na léčbu a prevenci onemocnění respiračního a pohybového ústrojí, nadváhy a obezity.
Léčebna je nedílnou součástí života v Říčanech. Pořádá a podporuje odborné vzdělávací semináře pro lékaře a personál a aktivně spolupracuje s místními institucemi a firmami. Díky této činnosti je Olivovna obyvateli vnímána jako dobrý soused, kterého aktivně podporují.
Tak tomu bylo i v případě uspořádané ankety obchodní společnosti Bernard. Z každého prodaného jedenáctistupňového světlého ležáku s říčanskou etiketou, který byl prodán v místní značkové prodejně, společnost Bernard vyčlenila 10 haléřů na charitativní lokální projekt. Zákazníci se sami rozhodli, že peníze poputují do Olivovny.
Za tento finanční dar Olivovna pořídila pneumotachograf, který slouží jako měřící nástroj při spirometrii, technice vyšetření funkce plic u dětí, které se v Olivovně léčí s nemocí dýchacích cest.
Děkujeme společnosti Bernard a především zákazníkům z Říčanska za tento finanční dar, který napomůže k další efektivní léčbě našich malých pacientů.
Tým Olivovy dětské léčebny o.p.s.

O Olivově dětské léčebně o.p.s. v Říčanech u Prahy
Olivova dětská léčebna poskytuje léčebně rehabilitační a následnou péči dětem od jednoho roku do osmnácti let. Specializuje se na léčbu a prevenci onemocnění respiračního a pohybového ústrojí, nadváhy a obezity Součástí léčení je i pobyt v lesoparku léčebny a čistém klimatu Ladova kraje. Olivovna také nabízí léčebně ozdravné pobyty dětem z oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší. Byla založena před 120 lety s cílem poskytovat dětem zdravotní a sociální služby.

Komentáře jsou vypnuty.