Olivovna má nové hřiště!

Srdečně děkujeme společnosti Vladeko s.r.o., že našim dětem darovala krásné hřiště Jungle Jim.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou. Cílem společnosti Jungle Gym je návrh, výroba a prodej hracích sestav pro dětská hřiště, které jsou bezpečné, kompletní a dávající radost za přijatelnou cenu.

Převážná část sortimentu společnosti Vladeko s.r.o. je vyráběna v České republice zhruba na třiceti truhlářských provozech a je ukázkou dovednosti českých rukou. Jak jistě sami zjistíte, záběr sortimentu je opravdu široký a patří bez pochyby k největším na českém trhu. Kvalita, cenová dostupnost a variabilnost výrobků jsou pak další předností.

Nosný sortiment nabídky tvoří bezpochyby zahradní nábytek, který vyrábí i prodává v mnoha provedeních – ať se jedná o masivní dřevěný zahradní nábytek ze smrku nebo borovice, nebo lehký skládací zahradní nábytek z exotického dřeva – teaku, eukaplytu, akácie i dalších, na údržbu velmi nenáročných druhů dřeva. Z velké části je zahradní nábytek skladem a velmi rychle k dodání.

Hřiště prošlo zatěžkávací zkouškou našich dětí a za nás palec nahoru. Takže pokud přemýšlíte o hřišti na zahradu, neváhejte.

Komentáře jsou vypnuty.