Aktuality

Nové bazény

Děkujeme společnosti Mountfield za 2 venkovní bazény Azuro Vario, které Olivovna dostala jako dar.
Díky tomu jsme obnovili a rozšířili letní osvěžení pro naše děti na pobytu.
Děkujeme

Ambulance dětské obezitologie

Kurz míčkování

Od 1.6.2019 je v Olivovně otevřena ambulance dětské obezitologie MUDr. Jitky Kytnarové.
Objednávky na tel. 323 619 105 (103)
nebo na emailu: kytnarova@olivovna.cz

Podpořte nás nákupem na GIVT.cz

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu (mall.cz, booking.com, bata.cz, zoot.cz a další) – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
2. Vyberete naši organizaci a eshop na kterém chcete nakoupit – seznam obchodů zde: https://givt.cz/obchody. Nakoupíte, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu (až 4%). Za ty penízky pak můžeme nakoupit věci pro děti – ceny do Talentu, sportovní pomůcky atd.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují “zbytečně” 🙂

Pokud se bojíte, že na tuto možnost podpory před příštím nákupem zapomenete, na: https://givt.cz/ziskat-pomocnika si můžete do prohlížeče zdarma stáhnout Pomocníka, který vás vždy při nakupování upozorní.

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Informace o ochraně osobních údajů

Cílem těchto informací je poskytnout Vám jako subjektu údajů informace o tom, jaké osobní údaje Olivova dětská léčebna o.p.s. shromažďuje, k jakým účelům je využívá, a kde můžete získat informace o Vašich osobních údajích, které Olivovna zpracovává.

Celý text najdete na stránce OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

Nabízíme svatební obřady

Svatební obřady